Site Loader

Turime pradėtą statyti namą. Jau pastatytos sienos, stogas. Laukiame užsakytų langų. Jau pradėtas daryti fasadas. Privalome užregistruoti nebaigtą statyti namą ir įkeisti su kuo didesne verte bankui. Kokio namo baigtumo procento galime tikėtis?

Reda, Vilniaus rajonas

Pastatėme namą su daline apdaila. Iš išorės jis pilnai baigtas. Komunikacijų tik įvadai. Ruošiamės parduoti. Norėtume registruoti kaip nebaigtą statyti su kuo mažesne verte. Koks namo baigtumas galėtų būti?

Stasys, Vilnius

Pažįstamos situacijos?.. 🙂

Tokių ir panašių klausimų sulaukiame nuolat. Ypač iš klientų, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių reikia nusimatyti namo baigtumo lygį. Tam tikslui paruošėme reikalingą įrankį!

Kviečiame pasinaudoti NEMOKAMA namo baigtumo skaičiuokle ir sužinoti koks Jūsų statomo namo baigtumas procentais galėtų būti registruotas pagal jau atliktus statybos darbus!

Pažymėkite baigtus statyti namo elementus
Pamatai
Sienos
Perdangos
Stogo konstrukcija
Stogo danga
Išorės apdaila
Pertvaros
Grindys
Langai
Durys
Vidaus apdaila
Šildymas
Vandentiekis
Nuotekų šalinimas
Dujos
Karštas vanduo
Elektra
Viryklė
Vonios kambarys

DĖMESIO! Skaičiuoklėje pateikiamas rezultatas yra orientacinio pobūdžio. Skaičiavimams naudojami tipinio vienbučio namo, kuris pastatytas iš dažniausiai Lietuvoje naudojamų medžiagų duomenys. Tikslus namo baigtumo procentas nustatomas individualiai, matininkui atlikus matavimo darbus ir užfiksavus visus reikalingus duomenis.

Post Author: pridavimai

6 Replies to “Namo baigtumo skaičiuoklė”

  1. Sveiki, kiek kainuotų namo pridavimas Zujūnuose Vilniaus Raj. Baiktumas 100 procentų.

  2. Sveiki. Koks gautųsi namo baigtumas, jei sudėtas gipsas lubos, bei isdazytos lubos ir sienos. Nėra grindų, ir vonios kamb neįrengtas. Dekui

  3. Sveiki,

    Norint priduoti pastata 100% durys privalo buti visuose kambariuose ar tik pagrindines durys i nama/buta ?

    1. Pastatas laikomas 100proc baigtu, kai jame atlikti VISI pagal projektą numatyti darbai. Įskaitant net gerbuvį, balkono turėklus ir t.t. Tai sako teorija ir įstatymai.

      Praktika rodo – būna visaip. 🙂 . Paskambinkite, pakonsultuosim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *