Site Loader

Turime pradėtą statyti namą. Jau pastatytos sienos, stogas. Laukiame užsakytų langų. Jau pradėtas daryti fasadas. Privalome užregistruoti nebaigtą statyti namą ir įkeisti su kuo didesne verte bankui. Kokio namo baigtumo procento galime tikėtis?

Reda, Vilniaus rajonas

Pastatėme namą su daline apdaila. Iš išorės jis pilnai baigtas. Komunikacijų tik įvadai. Ruošiamės parduoti. Norėtume registruoti kaip nebaigtą statyti su kuo mažesne verte. Koks namo baigtumas galėtų būti?

Stasys, Vilnius

Pažįstamos situacijos?.. 🙂

Tokių ir panašių klausimų sulaukiame nuolat. Ypač iš klientų, kuriems dėl vienų ar kitų priežasčių reikia nusimatyti namo baigtumo lygį. Tam tikslui paruošėme reikalingą įrankį!

Kviečiame pasinaudoti NEMOKAMA namo baigtumo skaičiuokle ir sužinoti koks Jūsų statomo namo baigtumas procentais galėtų būti registruotas pagal jau atliktus statybos darbus!

Pažymėkite baigtus statyti namo elementus
Pamatai
Sienos
Perdangos
Stogo konstrukcija
Stogo danga
Išorės apdaila
Pertvaros
Grindys
Langai
Durys
Vidaus apdaila
Šildymas
Vandentiekis
Nuotekų šalinimas
Dujos
Karštas vanduo
Elektra
Viryklė
Vonios kambarys

DĖMESIO! Skaičiuoklėje pateikiamas rezultatas yra orientacinio pobūdžio. Skaičiavimams naudojami tipinio vienbučio namo, kuris pastatytas iš dažniausiai Lietuvoje naudojamų medžiagų duomenys. Tikslus namo baigtumo procentas nustatomas individualiai, matininkui atlikus matavimo darbus ir užfiksavus visus reikalingus duomenis.

Post Author: pridavimai

21 Replies to “Namo baigtumo skaičiuoklė”

 1. Sveiki, kiek kainuotų namo pridavimas Zujūnuose Vilniaus Raj. Baiktumas 100 procentų.

 2. Sveiki. Koks gautųsi namo baigtumas, jei sudėtas gipsas lubos, bei isdazytos lubos ir sienos. Nėra grindų, ir vonios kamb neįrengtas. Dekui

 3. Sveiki,

  Norint priduoti pastata 100% durys privalo buti visuose kambariuose ar tik pagrindines durys i nama/buta ?

  1. Pastatas laikomas 100proc baigtu, kai jame atlikti VISI pagal projektą numatyti darbai. Įskaitant net gerbuvį, balkono turėklus ir t.t. Tai sako teorija ir įstatymai.

   Praktika rodo – būna visaip. 🙂 . Paskambinkite, pakonsultuosim.

 4. Sveiki. Ar galiu priduoti gyvenamaji nama 100% baigtumui, jeigu liko nedabaigtos sios smulkmenos. Balkononas antrame aukste turi tik sijas ant kuriu turetu buti paklotos grindys ir padaryti tureklai, namo viduje laiptai i antra auksta taipogi neturi tureklu. Projekte pamineta, kad pesciuju komunikacijos busto ribose turi atitikti, kad butu isvengta kritimu i zemesni lygi t.y. padaryti atitvarai ir kita. Ar turiu dabaigti siuos darbus, kuriuos paminejau kad butu galima iregistruoti 100% baigtumui ar galima ir be ju?

  1. Sveiki,

   Statybos darbai turi būti pabaigti. Neužbaigtas balkonas nėra smulkmena. 🙂 .

 5. O koki duoda procenta jei nepilnai yra nuotekos vandentiekis ir vidaus apdaila. sakykim:
  nuoteku vamzdynai patiestas
  vandentiekio ivadas is lauko atvestas
  ir istinkuotos sieblnos be gkaistymo. vistiek kazkoki procenta duoda ?

  1. Sveiki, kažkokį procentą žinoma duoda. Tik reikia žiūrėti visumą. Konkrečiai galima pasakyti matant objektą vietoje. Skaičiuoklė yra orientacinė.

 6. Sveiki, svarstome galimybę įsigyti namą 80 proc. baigtumo Kauno rajone. Namas iki 79,9 m2. Vietines komunikacijas (gręžinys, kuriuo naudosis 7 asmenys) ir nuotekas Traidenis įrengia Pardavėjas/vystytojas. Pardavėjas informavo, kad namo statybai projekto nereikėjo. Leidimas namo statybai gautas 2017 metais (jeigu nemeluoju pamatai išlieti 2017 metais). Yra namo vizualas ir vidaus planas paprastučiai viename lape. Tarp namų 6 m (ar užteks priduodant atliepti priešgaisrinius reikalavimus?) Kadangi reikės priduoti namą, kokius dokumentus turėtų turėti pardavėjas/vystytojas ir juos mums pateikti ir /ar į ką turėtume atkreipti dėmesį, kad priduodant nekiltų problemų.
  Dėkoju.

  1. jei namas tikrai statytas 2017metais ir iki 80m2 – pridavimas yra gan paprastas. susisiekit su mumis, padetalizuosim.

 7. Sveiki, gal turite nuorodą į oficialius reikalavimus/įstatymus ar taisykles ar tiesiog sąrašą, kaip skaičiuojamas namo baigtumas A++ namui? Už ką ir kiek duodama taškų/procentų? Dėkoju.

  1. Viešai prieinamų įstatymų, kur rastumėt tokio detalumo informaciją – nėra. Matininkai vadovaujasi jų taisyklėmis ir privačiai įsigytomis vertinimo lentelėmis.
   Orientuotis galit pagal mūsų sukurtą skaičiuoklę. Matau, jog ją radot.
   O toliau jau baigtumą galima derintis vietoje su matininku. Jeigu žinosite kokių procentų norėsit – galima vietoje derintis kiek darbų fiksuoti, kad gauti norimą baigtumą.

 8. Sveiki,
  namas 82% baigtumo (Daline apdaila). Isirengimui reikalinga banko paskola. Kokia seka reiktu atlikineti darbus, kad vertinant matytusi pakelta turto verte?
  Dekoju

 9. Sveiki.
  Internete pastebėjau postą, kad negalima parduoti statomo namo su 50% baigtumu. Tad iškylo klausymas ar tai teisa? Ar yra kažkoks kriterijus nuo kelių procentų baigtumo galima parduoti statomą namą?

  1. Greičiausiai netiesa. Praktikoje matome nemažai pardavimo sandorių su įvairiu baigtumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *