Namo pridavimas

Apie namų pridavimo paslaugą

Namo pridavimas yra pilna kompleksinė statybos užbaigimo paslauga nuo A iki Z. Ja daugiausiai ir užsiimame. Ją daugiausiai ir rekomenduojame klientams.

Tai apima namo pridavimui reikalingų dokumentų ruošimą, jų derinimą su reikalingomis institucijomis (savivaldybe, visuomenės sveikatos centru, registrų centru ir pan.), bei svarbiausia – suderinimą su statybų inspekcija. Kiekvienas statybų objektas yra skirtingas. Reikalingų dokumentų apimtis priklauso nuo turimų dokumentų individualiai. Dažnu atveju tenka ruošti ir tuos dokumentus, kurie buvo reikalingi dar prieš ruošiantis statyti ar jau statant.

Klientui gavus šią paslaugą ir dokumentus nereikia sukti galvos, o tiesiog nueiti į Registrų centrą ir įregistruoti statinį.

Kiek kainuoja namo pridavimas?

Namo pridavimo kaina nėra fiksuota standartinė, kad ir kaip norėtųsi ją sužinoti tiesiog telefonu per 2min. Ji priklauso nuo konkretaus objekto (pvz. vienbutis, dvibutis), nuo turimos dokumentacijos (pvz. darbo projektas, statybos vadovas, techninė priežiūra), nuokrypių nuo projekto (pvz. aukštis, sienų matmenys, vieta sklype, komunikacijų vieta sklype) ir kitų niuansų.

Jeigu nevertinate savo laiko, turima namo dokumentacija tvarkinga, statėte griežtai sekdami projektą ir statybų reikalavimus – gali būti, kad namo pridavimas jums kainuos mažiau ir sutaupysite. Tačiau dažnu atveju būna taip, kad namą statytojas stato “ūkio būdu”, taip kaip supranta, ar pataria statybininkai. Sutvarkyti dokumentus bando pirmą kartą gyvenime pats. Ieškodamas internete informacijos apie reikalavimus, skambindamas įvairių paslaugų tiekėjams užtrunka kelis mėnesius. Už atskirus darbus sumoka daugiau (mes esame “didmenininkai”). Įkelia dokumentus į infoStatybą. Gauna inspekcijos atmetimą dėl reikšmingų trūkumų ar pažeidimų. Ir tada tokios situacijos taisymas kainuoja dvigubai. Tai dažni atvejai iš praktikos, o ne teoriniai pasvarstymai.

Visada rekomenduojame namo pridavimo kompleksinę paslaugą, o ne daryti darbus dalimis. Turime didelę patirtį pridavimuose ir ruošiant dokumentus jau numatome kelis žingsnius į priekį. Tas leidžia sutaupyti ir laiko ir lėšų.

Užtikriname, kad pasiūlysime Jums gerą paslaugų kainą nes:

  • Esame “didmena”. Kiekvieną dieną dirbame su keliais objektais ir tai leidžia minimizuoti kiekvieno reikalingo darbo kainą;
  • Neturime brangaus biuro. Dirbame namuose, klientus sutinkame objekte ar kitoje patogioje vietoje. Tas leidžia sumažinti veiklos sąnaudas;
  • Kiekvienam objektui parenkame reikalingą ir tinkamą savarankiškai dirbančių specialistų komandą. Ir tai leidžia neturėti pastovių personalo išlaikymo sąnaudų;
  • Kiekvienam objektui įteisinti parenkame optimalų “popierizmo” kelią. To pasekoje namo pridavimas kainuoja tik tiek kiek reikia minimaliai;

Geriausiai apie paslaugų kokybę ir organizacijos patikimumą kalba jau atlikti darbai ir klientų atsiliepimai. Dalį mūsų atliktų darbų galite rasti čia – Atlikti darbai.